PS5 Pro: Нова Ера Геймінгу в 2024 році

Компанія Sony повідомила стороннім видавцям про специфікації Sony PlayStation 5 Pro. І ми вирішили поділитися даною інформацією з вами. Ось що вже відомо:

З приходом PS5 Pro геймери можуть очікувати захоплюючі зміни в світі відеоігор. Нова консоль обіцяє стати справжнім монстром продуктивності завдяки своєму 8-ядерному процесору AMD Zen 2, який може працювати на частоті до 4.4 ГГц. Значний резерв оперативної пам'яті - 16ГБ/256-біт GDDR6 та додаткові 512 МБ DDR4 для фонових завдань - гарантують плавну роботу навіть найвимогливіших ігор.

Однією з ключових особливостей PS5 Pro є використання спеціального AMD RDNA 3 з 56 модулями, що працюють на частоті до 3,8ГГц. Графічна потужність збільшена на 50%, в порівнянні з базовою моделлю PS5, визначаючи новий стандарт для візуальної якості ігор.

 

Найбільше радує той факт, що PS5 Pro здатний підтримувати ігри при швидкості 60 кадрів/с із роздільною здатністю, що вищою за 1080p. Це робить геймінг ще більш реалістичним та захоплюючим для користувачів.

Щодо дати виходу, за інсайдерською інформацією, ми можемо очікувати реліз PS5 Pro наприкінці 2024 року. Це означає, що до кінця цього року геймери зможуть насолоджуватися новим рівнем ігрового досвіду та передовими технологіями, які пропонує ця потужна консоль."
 

Слідкуйте за нашим сайтом i-gadget(АйГаджет) та дізнавайсь про новинки першими!
А поки чекаєте на новинку, можете спробувати PS5 Slim, вона вже доступна для купівлі, тож не зволікай, а купуй Sony PlayStation 5 у нас!