Parrot ANAFI USA GOV - це дрон, розроблений для урядових установ. Виготовлений у США, пропонує такий самий високий рівень безпеки, довговічності та можливостей зйомки, як і безпілотник ближньої розвідки (SRR).

Функції шифрування даних і конфіденційності ANAFI USA відповідають вимогам Загального регламенту захисту даних Європейського Союзу (GDPR), забезпечуючи найкращий у своєму класі рівень конфіденційності та безпеки для особливих місій.

Має стабілізоване тепловізійне зображення з 32-кратним збільшенням | 4K-зображення з високою роздільною здатністю. 32-кратний зум розроблений на основі двох 21-мегапіксельних камер, що дозволяє операторам чітко бачити деталі на відстані до 5 км (3,1 милі).

Зображення зі збільшенням об'єднується (накладається) із зображеннями з камери FLIR, встановленої в ANAFI USA. Це дозволяє операторам виявляти гарячі точки за допомогою тепловізійної камери, в той час, як візуальна камера дозволяє їм бачити людей та інші важливі деталі на відстані до 2 км.

Особливості:

  • ANAFI USA готовий до роботи менш ніж за 55 секунд. Потрібно менш як 55 секунд, щоб розкласти дрон, увімкнути його, встановити безпечний радіозв'язок і злетіти;

  • ANAFI USA працює в приміщенні без GPS, що дозволяє оператору злетіти всередині будинку, вивести дрон через вікно, вилетіти назовні, а потім повернутися назад;

  • ANAFI USA також може запускатися з долоні, як паперовий літачок, що ще більше розширює можливості його використання;.

  • ANAFI USA - найтихіший дрон у своєму класі, з рівнем шуму всього 79 дБ, коли він знаходиться на висоті 50 см від землі;

  • Використовує стандартний зарядний пристрій типу USB-C для безпроблемного заряджання;

  • Компактний ANAFI USA важить всього 500 г і легко складається для максимальної портативності. Попри компактний дизайн, ANAFI USA має 32-хвилинний час польоту, що також є найкращим показником у класі для дронів такого розміру;

  • Завдяки функції "Повернення додому" (RTH), яку можна редагувати, безпілотник дозволяє користувачам запрограмувати вказане "домашнє" місце для легкого завершення місії;

  • Сумісний з провідним у галузі картографічним програмним забезпеченням Pix4Dreact, ANAFI USA дозволяє швидко перетворювати зображення на точні 2D-карти на ноутбуці.

  • Можливість створення плану польоту з попередньо встановленими автоматичними польотами та відстеженням цілей полегшує виконання місій для всієї команди.

Фотографії та відео зашифровані на SD-карті за допомогою алгоритму AES-XTS з довжиною ключа 512 біт. Функція шифрування SD-карт ANAFI USA Secure Digital (SD) гарантує, що збережені дані неможливо буде прочитати, якщо дрон або SD-карту буде загублено або викрадено. Зашифровані дані можна прочитати лише за допомогою ключа розшифровки.

ANAFI USA також містить захищене з'єднання Wi-Fi WPA2. WPA2 забезпечує аутентифікацію та шифрування з'єднання між пультом дистанційного керування та ANAFI USA.

Для більш детальної інформації звертайтесь! Наші менеджери допоможуть вам підібрати коптер під всі ваші потреби.
I-Gadget - отримай якісний товар і професійну консультацію!